Par mums

Mūsu veikals rūpējas par bērniem. Mēs esam tikai par ergonomiskām, fizioloģiskām bērnu pārnēsāšanas somām, par bērnu drošību un ērtību! Mūsu veikalā mēs piedāvājam sekojošo firmu ergosomas:

  • Teddy Sling. Šīs ergonomiskās somas – triju patentu īpašnieki. Pateicoties patentētai muguriņas regulēšanai, ergosoma Teddy Sling pēc izmēra būs atbilstoša gan 4 mēnešu, gan arī 3,5 gadu vecam bērnam. Muguriņas piegrieztne ir konstruēta no trim īpaša piegriezuma daļām, veidojot dziļu un pieguļošu kabatu. Viena no somas pamatīpatnībām – pusapaļas anatomiskās siksnas, kuras var mainīt vietām, paralēlai vai krusteniskai nešanai. Ergosomas ir izgatavotas no augstas kvalitātes kokvilnas materiāliem, un izmantoti tiek tikai sertificēti un lietošanā droši piestiprinājumi.

  • MB Design – tas ir populāro ErgoBaby mugursomu analogs, bet ar ievērojamiem funkcionāliem uzlabojumiem un ar ekskluzīvu dizainu! MB-Design somām ir ļoti augsta šūšanas kvalitāte, dārgi un ļoti kvalitatīvi materiāli no 100% kokvilnas, labākie, drošie stiprinājumi Duraflex no īpaši izturīga poliamīda (visi materiāli ir sertificēti!) un ekskluzīvs izšuvums!